Zimní tábor

Zimní tábor s lyžováním a snowboardingem pro děti ve věku 6-15 letTermín 7.-13.3.2021 (6 nocí)

Týden plný lyžování, snowboardingu a her nejen na sjezdovce. Poskytujeme celodenní péči o děti se zaměřením na zimní sporty. Na programu jsou za příznivého počasí hry v přírodě, vnitřní hry, diskotéka, děti se také mohou těšit na Yettyho, který nás určitě opět navštíví a třeba si s námi i zalyžuje. Tábor je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak pro zkušené lyžaře a snowboardisty. V rámci zajištění kvality služeb je možné, aby si Vaše dítě vybralo pouze jeden sport – lyžování/snowboarding.

Strava a ubytování budou zajištěny ve středisku na Tesáku. Lyžovat budeme ve Ski areálu Troják, kde výuku lyžování a snowboardingu povedou kvalifikovaní instruktoři z Yetty ski školy. Na Troják se budeme dopravovat zajištěným autobusem. V případě, že nedisponujete vlastním vybavením, není to žádný problém, vybavení zajistíme – cena viz níže.

Zdravotník bude zajištěn OS ČČK Kroměříž.

V případě špatného počasí či nedostatku sněhu bude program vykompenzován výlety a dalšími aktivitami.

Pro děti je připraveno vybavení pro hry a sport, potřeby pro výtvarnou činnost, odměny do soutěží a mnoho dalšího.

Program táborového dne

7:30 budíček, rozcvička 

8:00 snídaně

8:45–11:45 lyžování, snowboarding

13:00 oběd, polední klid

15:00–17:45 odpolední aktivity

18:00 večeře

19:30 večerní program – tematické večery, diskotéka, hry, večerní lyžování

Co vše nás tedy čeká?

- lyžování a snowboarding

- hry, soutěže

- táborová pošta, hádanky, šifry

- spousta zábavy

- tvořivé odpoledne

- karneval – masky na sněhu

Podmínkou nástupu na tábor je vyplnění Bezinfekčnosti a Posudku o zdravotní způsobilosti dítěte z roku 2020 nebo 2021. Potvrzení lékaře (Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte) se odevzdává při nástupu na pobyt. Potvrzení rodičů známé též jako Bezinfekčnost se potvrzuje ráno, v den zahájení tábora. Nesmí být starší 24 hodin před nástupem a odevzdává se také při nástupu na tábor. Formuláře naleznete ZDE.

Dále je nutné, abyste v den nástupu odevzdali potvrzení o seřízení vázání viz Smluvní podmínky.

Vybavení areálu a ubytování

Areál se skládá z hlavní budovy a 7 chatek, které nebudou nabízeny v době táboru veřejnosti. Dále se v areálu nachází tělocvična, trampolína a posezení s ohništěm.

Děti budou ubytované v 1. poschodí hlavní budovy. Pokoje pro 2-6 osob, prostorné WC a sprchy na patře. Při naplnění kapacity budovy budou starší děti ubytované v chatách. Chaty i hlavní budova jsou dobře vytápěné, v zimě pravidelně obývané, spacák není potřeba a deky pro případné zimomřivce navíc máme :).

V přízemí je jídelna, klubovna a WC. V klubovně jsou k dispozici stolní hry, puzzle, hrací karty a knihy. 

Rekreační areál se nachází v lese, cca 350 m od hlavní cesty. Okolí areálu je velmi dobře připraveno pro pobyt dětí.

Pokud Vaše dítě pojede na tábor s kamarády a chtěli by být ubytovaní společně, můžete nám Vaše přání napsat v přihlášce do poznámky.

Stravování 

Stravování 5x denně, čaj a šťáva k dispozici po celý den. Jídelníček je přizpůsoben dětskému stravování – mléčné výrobky, ovoce, zelenina. 

Pokyny

Doprava na místo pobytu (RS TON na Tesáku) je individuální. Nástup na pobyt v den zahájení – příjezd a registrace v neděli mezi 12-14 hod., odjezd v sobotu po obědě mezi 14-16 hod.

Cena 5.200 Kč

V ceně je zahrnuto: ubytování, strava, pitný režim, doprava z Tesáku na Troják do ski areálu, výuka kvalifikovanými instruktory, skipas, doprovodný program.

Při přihlášení více dětí z rodiny sleva 10 % na každé druhé dítě.

Cena za vypůjčení vybavení je 500 Kč/týden (lyže, lyžáky, přilba, hole/SNB, boty, přilba). Sourozenecká sleva se na vypůjčení nevztahuje. Vypůjčení vybavení se platí při příjezdu v hotovosti.

Platba

Po odeslání přihlášky Vám přijde potvrzující e-mail.

Pro platnou rezervaci místa zaplaťte nejpozději do 7 dnů od zaslání přihlášky polovinu ceny tábora (2.600 Kč) předem na bankovní účet. Druhá polovina musí být zaplacena nejpozději 30 dní před zahájení tábora. V případě přihlášení sourozenců činí cena za každé druhé dítě 4.680 Kč (polovina 2.340 Kč).

Příklad: v případě přihlášení dvou sourozenců je celková cena 9.880 Kč. 50% Záloha do 7 dní od odeslání přihlášky činí tedy 4.940 Kč.

Bankovní účet: 8327540267/0100

K platbě je nutné uvést:

- variabilní symbol: 71303

- zpráva pro příjemce: jméno a příjmení dítěte (např. Aleš Novák)

Tábor lze hradit také z FKSP – tento požadavek můžete připsat do poznámky v přihlášce a my Vás budeme kontaktovat.

Na děti se těší zkušení instruktoři :)

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. 573 391 111 nebo na e-mailu ton@tesak.cz.

PŘI VYPLŇOVÁNÍ PŘIHLÁŠKY SE PROSÍM DRŽTE POKYNŮ SMLUVNÍCH PODMÍNEK.