Nabídka táborů

Název Obsazenost
1. turnus Tábor pro rodiče s dětmi100%
2. turnus S Yettym po Hostýnské magistráleHlavní budova 100% | chaty 10%
3. turnus Yettyho bádání s Veselou vědou70%
4. turnus Tábor pro rodiče s dětmi70%
5. turnus S Yettym po Hostýnské magistrále5%

Termín 12.-18.7.2020 (6 nocí)

Tábor pro rodiče s dětmi je aktivní rodinnou dovolenou, speciálním táborem pro rodiče (prarodiče) a děti se skutečným „táborovým“ programem pro malé i velké táborníky. Jedinečnost se skrývá ve skloubení aktivní zábavy pro děti i dospělé.

Zažijete u nás týden plný pohybu, zábavy a zážitků společně s Vašimi dětmi v krásné přírodě Hostýnských hor. Spolu s dětmi prožijete nezapomenutelné chvíle nejen při hraní her. Čekají vás soutěže, plnění úkolů, karneval, diskotéka a mnohem více díky našim zkušeným instruktorům. Tábor má pohádkovou tématiku a spolu s dětmi se můžete vrátit i Vy do svých dětských let a zavzpomínat na pohádky jako jsou například Tom a Jerry nebo třeba Rychlá Rota. Chybět nebudou ani moderní pohádky a seriály.

Náplň tábora

Program tábora je sestaven tak, aby byla část společná (v dopoledních hodinách nás čeká plnění úkolů v rámci celotáborové hry) a část individuální (odpoledne, kdy se můžete věnovat svým dětem, vyrazit na výlet či využít připraveného programu).

Táborový program bude přizpůsoben věkovému rozložení dětí a bude připraven program pro školkové děti i pro školáky, abychom si všichni užili spoustu zábavy. Tábor je tedy vhodný i pro rodiče s dětmi s věkovým rozdílem (např. děti ve věku 3 roky a 9 let). 

Tento tábor nabízí možnost posílení jedinečného vztahu dítě – rodič. Veškeré hry a soutěže přispívají k budování sebevědomí, vůle a samostatnosti Vašeho dítěte. Při společné činnosti můžete poznat své dítě ve zcela nových situacích, můžete s ním prožít radostné i napínavé chvíle kouzelného světa dětských her. Stanete se jeho nejbližším kamarádem, na kterého se může spolehnout. Možná, že Vaše nové poznatky Vám budou dobrou inspirací nejen při výchově.

Naši instruktoři připravují pro Vás a Vaše děti pestrý program. 

Aby si rodiče užili tento týden také, bude k dispozici nabídka občerstvení (alko i nealko nápoje, káva, drobné sladké a slané občerstvení apod.)

Děti se mohou táborových aktivit účastnit buď samostatně nebo v doprovodu rodičů. Přítomnost rodiče, zejména u menších dětí, pomáhá překonat počáteční ostych a děti se lépe adaptují na nové prostředí a zapojí do programu. 

Děti si mohou průběžně připravovat "Kroniku tábora". Pro děti je připraveno vybavení pro hry a sport, potřeby pro výtvarnou činnost, odměny do soutěží a mnoho dalšího. Pro dospělé jsou připraveny společné večery s různou tematikou.

Věříme, že díky nezapomenutelným zážitkům z našich táborů, budete Vy i Vaše děti na okamžiky strávené na táboře pro rodiče s dětmi ještě dlouho vzpomínat.

Podmínkou nástupu na tábor je vyplnění Bezinfekčnosti, kterou vyplňují rodiče za děti i za sebe. Formuláře naleznete ZDE.

Program dne

7:45 přivítání nového dne, protažení

8:00 snídaně

9:00-11:30 hry a aktivity v rámci celotáborové hry

12:00 oběd, polední klid, individuální program podle zájmu

14:30-17:45 dobrovolný odpolední program, dílničky, cvičení, soutěže, hry

18:00 večeře

18:45 -19:30 večerní program pro děti, večerníček

21:00 večerní program pro dospělé 

Účastníci

Rodiče/prarodiče a jejich děti, tj. nejméně 1 dospělý + 1 a více dětí

Vybavení areálu a ubytování 

Areál se skládá z hlavní budovy a 7 chatek, které nebudou nabízeny v době táboru veřejnosti. Dále se v areálu nachází tělocvična, trampolína a posezení s ohništěm.

Ubytování v 1. poschodí hlavní budovy. Pokoje pro 2-6 osob, prostorné WC a sprchy na patře.

V každé koupelně je přenosná plastová vanička, na WC jsou plastová sedátka, nočníky. Dveře pokojů jsou označeny dětským obrázkem.

V přízemí je jídelna, klubovna s kuchyňkou a WC. V klubovně jsou k dispozici stolní hry, puzzle, hrací karty, knihy a časopisy, dále dětský hrací koutek vybaven hračkami. Kuchyňka (pro přípravu malého občerstvení, svačinek pro nejmenší) má ledničku, mikrovlnnou troubu, varnou konvici, příbory, talíře, hrníčky.

Rekreační areál se nachází v lese, cca 350 m od hlavní cesty. Okolí areálu je velmi dobře připraveno pro pobyt dětí.

Nabízíme také možnost individuálního ubytování v chatě (pro 4-6 osob) s vlastním WC, sprchovým koutem, kuchyňkou a televizí. Při ubytování v chatě se cena navýší o poplatek za chatu viz níže „Cena“, program a stravování se nemění. 

Upozornění: ve všech vnitřních prostorách budovy i chat platí zákaz kouření, pobyt se psy a jinými zvířaty není bohužel z důvodu možných zdravotních komplikací malých dětí (zejména alergie) a strach ze psů možný. Děkujeme za pochopení.

Stravování

Stravování pro děti i dospělé 5x denně, čaj a šťáva k dispozici po celý den. Jídelníček je přizpůsoben dětskému stravování – mléčné výrobky, ovoce, zelenina. 

Doprava

Doprava na místo pobytu je individuální. Možnost parkování automobilu v areálu střediska zdarma. Nástup na pobyt v den zahájení – příjezd a registrace mezi 15-16 hod., odjezd v sobotu po obědě, pokoje musí být vyklizeny do 10 hod.

Tip na individuální program

Ve volném čase lze využít veškeré vybavenosti střediska na společné rodinné chvíle – na hraní s dětmi i na "lenošení". Dále máte možnost vycházek v překrásném prostředí Hostýnské magistrály. V okolí jsou vhodné terény pro turistiku s dětmi. V ceně pobytu jsou vouchery na jednorázový vstup na koupaliště v Bystřici pod Hostýnem. Tipy na výlet v okolí zde (https://www.vychodni-morava.cz/lokalita/5917)

Cena

Dítě 0-2,99 let bez nároku na lůžko poplatek 750 Kč/pobyt při ubytování v hlavní budově

Dítě 0-2,99 let možnost příplatku za lůžko 1.100 Kč/pobyt při ubytování v hlavní budově

Dítě 0-2,99 let možnost příplatku za stravu 900 Kč/pobyt

Dítě 3-10 let 3.300 Kč

Dospělý 5.500 Kč

V případě zájmu o individuální ubytování v chatě pro max. 6 osob přípatek 1.750 Kč/pobyt/osoba bez rozdílu věku (dítě do 2,99 let neplatí již poplatek ani příplatek za lůžko). Tuto informaci včetně požadavků stravy či vlastního lůžka pro dítě do 2,99 let prosím napište do poznámky v přihlášce.

V ceně je zahrnuto ubytování, strava, program pro Vás i děti a vouchery na koupaliště v Bystřici pod Hostýnem.

Příklad výpočtu ceny: 

2 dospělí, dítě 6 let, dítě 2 roky se stravou i vlastním lůžkem, ubytování v hl. budově – 2x5.500 Kč + 1x3.300 Kč + 750 Kč + 1.100 Kč + 900 Kč = 17.050 Kč

2 dospělí, dítě 8 let, dítě 3 roky, dítě 1 rok s vlastním lůžkem bez stravy, individuální ubytování v chatě – 2x5.500 Kč + 2x3.300 Kč + 5x1.750 Kč = 26.350 Kč

Platba

Po odeslání přihlášky Vám přijde potvrzující e-mail. Následně Vám zašleme 50% zálohovou fakturu se splatností 7 dní. 40 dní před zahájením tábora Vám bude zaslána faktura s doplatkem. Pokud byste si přáli zaplatit celou částku najednou, napište nám prosím tento požadavek do poznámky v přihlášce a na základě počtu přihlášených bude vypočítána sleva.

Pobyt lze hradit také z FKSP – tento požadavek také můžete připsat do poznámky.

Přihlášky přijímáme do 25. června 2020.

Těší se na Vás zkušení instruktoři :)

V případě zájmu nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. 573 391 111 nebo na e-mailu ton@tesak.cz.

!!! Kapacita hlavní budovy obsazena. Možnost ubytování v chatách po 4 dětech, strava i program se nemění!!!

Termín 19.-25.7.2020 (6 nocí)

Do přírody s úsměvem. Sedm dní plných zábavy a her v přírodě, ale nejen toho. Poskytujeme celodenní péči o děti se zaměřením na sport (např. sportovní hry, kopaná, (aqua) aerobic, stolní tenis, koupání). Na programu jsou hry v přírodě, večerní táboráky, diskotéka, výlety po okolí, koupání na koupališti v Bystřici pod Hostýnem, dopravní výuka a první pomoc pro táborníky. 

Dětem zábavnou formou poskytneme možnosti pohledů na problémy dnešní doby (sociální sítě, vztah k přírodě, a další). Budeme děti rozvíjet jako jednotlivce, ale zaměříme se i na práci ve skupině. Táborníci si tak pod vedením zkušených instruktorů užijí spoustu zábavy a odvezou si mnoho zážitků.

Program táborového dne

7:30 budíček, rozcvička 

8:00 snídaně

8:45–11:30 dopolední aktivity

12:00 oběd, polední klid

14:00–17:45 odpolední aktivity

18:00 večeře

19:30 večerní program – tematické večery, diskotéka, hry

Děti se mohou těšit například na:

- dovednosti mladého táborníka – rozdělání ohně, morseovka a další

- první pomoc pro táborníky pod vedením lektorů Českého červeného kříže 

- táborová pošta, hádanky, šifry

- týmové hry v duchu „poznej sám sebe a své přátele“

- spousta zábavy, tvořivé odpoledne

- dopravní výuka hrou

- poznávání okolí, tematické dny

- celotáborová hra, táborák

- koupání na koupališti v Bystřici pod Hostýnem

Podmínkou nástupu na tábor je vyplnění Bezinfekčnosti a Posudku o zdravotní způsobilosti dítěte. Formuláře naleznete ZDE.

Potvrzení lékaře (Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte) se odevzdává při nástupu na pobyt. Potvrzení rodičů známé též jako Bezinfekčnost se potvrzuje ráno, v den zahájení tábora. Nesmí být starší 24 hodin před nástupem a odevzdává se také při nástupu na tábor.

Vybavení areálu a ubytování

Areál se skládá z hlavní budovy a 7 chatek, které nebudou nabízeny v době táboru veřejnosti. Dále se v areálu nachází tělocvična, trampolína a posezení s ohništěm.

Děti budou ubytované v 1. poschodí hlavní budovy. Pokoje pro 2-6 osob, prostorné WC a sprchy na patře.

V přízemí je jídelna, klubovna a WC. V klubovně jsou k dispozici stolní hry, puzzle, hrací karty, knihy a časopisy. 

Rekreační areál se nachází v lese, cca 350 m od hlavní cesty. Okolí areálu je velmi dobře připraveno pro pobyt dětí.

Stravování 

Stravování 5x denně, čaj a šťáva k dispozici po celý den. Jídelníček je přizpůsoben dětskému stravování – mléčné výrobky, ovoce, zelenina. 

Pokyny

Doprava na místo pobytu je individuální. Nástup na pobyt v den zahájení – příjezd a registrace mezi 16-17 hod., odjezd v sobotu po obědě mezi 13-14 hod.

Cena 3.900 Kč

Při přihlášení více dětí z rodiny sleva 20 % na každé druhé dítě

Sleva 10 % při 100% platbě do 5 dnů od zaslání přihlášky.

Platba

Po odeslání přihlášky Vám přijde potvrzující e-mail.

Pro platnou rezervaci místa zaplaťte nejpozději do 7 dnů od zaslání přihlášky polovinu ceny tábora (1.950 Kč) předem na bankovní účet. Druhá polovina musí být zaplacena nejpozději 30 dní před zahájení tábora. Pro uplatnění slevy je potřeba zaplatit celou částku najednou nejpozději do 7 dnů od odeslání přihlášky –  částka se slevou činí celkem 3.510 Kč. V případě přihlášení sourozenců činí cena za každé druhé dítě 3.120 Kč.

Bankovní účet: 8327540267/0100

K platbě je nutné uvést:

- variabilní symbol: 192507

- zpráva pro příjemce: jméno a příjmení dítěte (např. Aleš Novák)

Tábor lze hradit také z FKSP – tento požadavek můžete připsat do poznámky v přihlášce.

Přihlášky přijímáme do 30. června 2020.

Na děti se těší zkušení instruktoři :)

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. 573 391 111 nebo na e-mailu ton@tesak.cz.

Termín 2.-8.8.2020 (6 nocí)

I věda může být zábava, a náš tábor je toho důkazem. Sedm dní plných zábavy a her při bádání s Veselou vědou, ale nejen toho. Děti čekají pokusy v přírodě i v jejich „laboratoři“, hádanky a šifry, kouzla a další aktivity pro malé vědátory. Na programu jsou také hry v přírodě, večerní táboráky, diskotéka, výlety po okolí, koupání na koupališti v Bystřici pod Hostýnem a první pomoc pro táborníky. 

Budeme děti rozvíjet jako jednotlivce, ale zaměříme se i na práci ve skupině. Táborníci si tak pod vedením zkušených instruktorů užijí spoustu zábavy a odvezou si mnoho zážitků.

Pro děti je připraveno laboratorní vybavení, potřeby pro výtvarnou činnost, odměny do soutěží a mnoho dalšího.

Program táborového dne

7:30 budíček, rozcvička 

8:00 snídaně

8:45–11:30 dopolední aktivity 

12:00 oběd, polední klid

14:00–17:45 odpolední aktivity

18:00 večeře

19:30 večerní program – tematické večery, diskotéka, hry

Děti se mohou těšit například na:

- vědecké bádání a pokusy

- táborová pošta, hádanky, šifry a kouzla

- týmové hry v duchu „poznej sám sebe a své přátele“

- spousta zábavy

- tvořivé odpoledne

- poznávání okolí

- tematické dny

- celotáborová hra, táborák

- koupání na koupališti v Bystřici pod Hostýnem

- první pomoc pro táborníky pod vedením lektorů Českého červeného kříže 

Podmínkou nástupu na tábor je vyplnění Bezinfekčnosti a Posudku o zdravotní způsobilosti dítěte. Formuláře naleznete ZDE.

Potvrzení lékaře (Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte) se odevzdává při nástupu na pobyt. Potvrzení rodičů známé též jako Bezinfekčnost se potvrzuje ráno, v den zahájení tábora. Nesmí být starší 24 hodin před nástupem a odevzdává se také při nástupu na tábor.

Vybavení areálu a ubytování

Areál se skládá z hlavní budovy a 7 chatek, které nebudou nabízeny v době táboru veřejnosti. Dále se v areálu nachází tělocvična, trampolína a posezení s ohništěm.

Děti budou ubytované v 1. poschodí hlavní budovy. Pokoje pro 2-6 osob, prostorné WC a sprchy na patře.

V přízemí je jídelna, klubovna a WC. V klubovně jsou k dispozici stolní hry, puzzle, hrací karty, knihy a časopisy. 

Rekreační areál se nachází v lese, cca 350 m od hlavní cesty. Okolí areálu je velmi dobře připraveno pro pobyt dětí.

Stravování 

Stravování 5x denně, čaj a šťáva k dispozici po celý den. Jídelníček je přizpůsoben dětskému stravování – mléčné výrobky, ovoce, zelenina. 

Pokyny

Doprava na místo pobytu je individuální. Nástup na pobyt v den zahájení – příjezd a registrace mezi 16-17 hod., odjezd v sobotu po obědě mezi 13-14 hod.

Cena 4.100 Kč

Při přihlášení více dětí z rodiny sleva 20 % na každé druhé dítě

Sleva 10 % při 100% platbě do 5 dnů od zaslání přihlášky.

Platba

Po odeslání přihlášky Vám přijde potvrzující e-mail.

Pro platnou rezervaci místa zaplaťte nejpozději do 7 dnů od zaslání přihlášky polovinu ceny tábora (2.050 Kč) předem na bankovní účet. Druhá polovina musí být zaplacena nejpozději 30 dní před zahájení tábora. Pro uplatnění slevy je potřeba zaplatit celou částku najednou nejpozději do 5 dnů od odeslání přihlášky –  částka se slevou činí celkem 3.690 Kč. V případě přihlášení sourozenců činí cena za každé druhé dítě 3.280 Kč.

Bankovní účet: 8327540267/0100

K platbě je nutné uvést:

- variabilní symbol: 020808

- zpráva pro příjemce: jméno a příjmení dítěte (např. Aleš Novák)

Tábor lze hradit také z FKSP – tento požadavek můžete připsat do poznámky v přihlášce.

Přihlášky přijímáme do 31. července 2020.

Na děti se těší zkušení instruktoři :)

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. 573 391 111 nebo na e-mailu ton@tesak.cz.

Termín 16.-22.8.2020 (6 nocí)

Tábor pro rodiče s dětmi je aktivní rodinnou dovolenou, speciálním táborem pro rodiče (prarodiče) a děti se skutečným „táborovým“ programem pro malé i velké táborníky. Jedinečnost se skrývá ve skloubení aktivní zábavy pro děti i dospělé.

Zažijete u nás týden plný pohybu, zábavy a zážitků společně s Vašimi dětmi v krásné přírodě Hostýnských hor. Spolu s dětmi prožijete nezapomenutelné chvíle nejen při hraní her. Čekají vás soutěže, plnění úkolů, karneval, diskotéka a mnohem více díky našim zkušeným instruktorům. Tábor má pohádkovou tématiku a spolu s dětmi se můžete vrátit i Vy do svých dětských let a zavzpomínat na pohádky jako jsou například Tom a Jerry nebo třeba Rychlá Rota. Chybět nebudou ani moderní pohádky a seriály.

Náplň tábora

Program tábora je sestaven tak, aby byla část společná (v dopoledních hodinách nás čeká plnění úkolů v rámci celotáborové hry) a část individuální (odpoledne, kdy se můžete věnovat svým dětem, vyrazit na výlet či využít připraveného programu).

Táborový program bude přizpůsoben věkovému rozložení dětí a bude připraven program pro školkové děti i pro školáky, abychom si všichni užili spoustu zábavy. Tábor je tedy vhodný i pro rodiče s dětmi s věkovým rozdílem (např. děti ve věku 3 roky a 9 let). 

Tento tábor nabízí možnost posílení jedinečného vztahu dítě – rodič. Veškeré hry a soutěže přispívají k budování sebevědomí, vůle a samostatnosti Vašeho dítěte. Při společné činnosti můžete poznat své dítě ve zcela nových situacích, můžete s ním prožít radostné i napínavé chvíle kouzelného světa dětských her. Stanete se jeho nejbližším kamarádem, na kterého se může spolehnout. Možná, že Vaše nové poznatky Vám budou dobrou inspirací nejen při výchově.

Naši instruktoři připravují pro Vás a Vaše děti pestrý program. 

Aby si rodiče užili tento týden také, bude k dispozici nabídka občerstvení (alko i nealko nápoje, káva, drobné sladké a slané občerstvení apod.)

Děti se mohou táborových aktivit účastnit buď samostatně nebo v doprovodu rodičů. Přítomnost rodiče, zejména u menších dětí, pomáhá překonat počáteční ostych a děti se lépe adaptují na nové prostředí a zapojí do programu. 

Děti si mohou průběžně připravovat "Kroniku tábora". Pro děti je připraveno vybavení pro hry a sport, potřeby pro výtvarnou činnost, odměny do soutěží a mnoho dalšího. Pro dospělé jsou připraveny společné večery s různou tematikou.

Věříme, že díky nezapomenutelným zážitkům z našich táborů, budete Vy i Vaše děti na okamžiky strávené na táboře pro rodiče s dětmi ještě dlouho vzpomínat.

Podmínkou nástupu na tábor je vyplnění Bezinfekčnosti, kterou vyplňují rodiče za děti i za sebe. Formuláře naleznete ZDE.

Program dne

7:45 přivítání nového dne, protažení

8:00 snídaně

9:00-11:30 hry a aktivity v rámci celotáborové hry

12:00 oběd, polední klid, individuální program podle zájmu

14:30-17:45 dobrovolný odpolední program, dílničky, cvičení, soutěže, hry

18:00 večeře

18:45 -19:30 večerní program pro děti, večerníček

21:00 večerní program pro dospělé 

Účastníci

Rodiče/prarodiče a jejich děti, tj. nejméně 1 dospělý + 1 a více dětí

Vybavení areálu a ubytování 

Areál se skládá z hlavní budovy a 7 chatek, které nebudou nabízeny v době táboru veřejnosti. Dále se v areálu nachází tělocvična, trampolína a posezení s ohništěm.

Ubytování v 1. poschodí hlavní budovy. Pokoje pro 2-6 osob, prostorné WC a sprchy na patře.

V každé koupelně je přenosná plastová vanička, na WC jsou plastová sedátka, nočníky. Dveře pokojů jsou označeny dětským obrázkem.

V přízemí je jídelna, klubovna s kuchyňkou a WC. V klubovně jsou k dispozici stolní hry, puzzle, hrací karty, knihy a časopisy, dále dětský hrací koutek vybaven hračkami. Kuchyňka (pro přípravu malého občerstvení, svačinek pro nejmenší) má ledničku, mikrovlnnou troubu, varnou konvici, příbory, talíře, hrníčky.

Rekreační areál se nachází v lese, cca 350 m od hlavní cesty. Okolí areálu je velmi dobře připraveno pro pobyt dětí.

Nabízíme také možnost individuálního ubytování v chatě (pro 4-6 osob) s vlastním WC, sprchovým koutem, kuchyňkou a televizí. Při ubytování v chatě se cena navýší o poplatek za chatu viz níže „Cena“, program a stravování se nemění. 

Upozornění: ve všech vnitřních prostorách budovy i chat platí zákaz kouření, pobyt se psy a jinými zvířaty není bohužel z důvodu možných zdravotních komplikací malých dětí (zejména alergie) a strach ze psů možný. Děkujeme za pochopení.

Stravování

Stravování pro děti i dospělé 5x denně, čaj a šťáva k dispozici po celý den. Jídelníček je přizpůsoben dětskému stravování – mléčné výrobky, ovoce, zelenina. 

Doprava

Doprava na místo pobytu je individuální. Možnost parkování automobilu v areálu střediska zdarma. Nástup na pobyt v den zahájení – příjezd a registrace mezi 15-16 hod., odjezd v sobotu po obědě, pokoje musí být vyklizeny do 10 hod.

Tip na individuální program

Ve volném čase lze využít veškeré vybavenosti střediska na společné rodinné chvíle – na hraní s dětmi i na "lenošení". Dále máte možnost vycházek v překrásném prostředí Hostýnské magistrály. V okolí jsou vhodné terény pro turistiku s dětmi. V ceně pobytu jsou vouchery na jednorázový vstup na koupaliště v Bystřici pod Hostýnem. Tipy na výlet v okolí zde (https://www.vychodni-morava.cz/lokalita/5917)

Cena

Dítě 0-2,99 let bez nároku na lůžko poplatek 750 Kč/pobyt při ubytování v hlavní budově

Dítě 0-2,99 let možnost příplatku za lůžko 1.100 Kč/pobyt při ubytování v hlavní budově

Dítě 0-2,99 let možnost příplatku za stravu 900 Kč/pobyt

Dítě 3-10 let 3.300 Kč

Dospělý 5.500 Kč

V případě zájmu o individuální ubytování v chatě pro max. 6 osob přípatek 1.750 Kč/pobyt/osoba bez rozdílu věku (dítě do 2,99 let neplatí již poplatek ani příplatek za lůžko). Tuto informaci včetně požadavků stravy či vlastního lůžka pro dítě do 2,99 let prosím napište do poznámky v přihlášce.

V ceně je zahrnuto ubytování, strava, program pro Vás i děti a vouchery na koupaliště v Bystřici pod Hostýnem.

Příklad výpočtu ceny: 

2 dospělí, dítě 6 let, dítě 2 roky se stravou i vlastním lůžkem, ubytování v hl. budově – 2x5.500 Kč + 1x3.300 Kč + 750 Kč + 1.100 Kč + 900 Kč = 17.050 Kč

2 dospělí, dítě 8 let, dítě 3 roky, dítě 1 rok s vlastním lůžkem bez stravy, individuální ubytování v chatě – 2x5.500 Kč + 2x3.300 Kč + 5x1.750 Kč = 26.350 Kč

Platba

Po odeslání přihlášky Vám přijde potvrzující e-mail. Následně Vám zašleme 50% zálohovou fakturu se splatností 7 dní. 40 dní před zahájením tábora Vám bude zaslána faktura s doplatkem. Pokud byste si přáli zaplatit celou částku najednou, napište nám prosím tento požadavek do poznámky v přihlášce a na základě počtu přihlášených bude vypočítána sleva.

Pobyt lze hradit také z FKSP – tento požadavek také můžete připsat do poznámky.

Přihlášky přijímáme do 12. srpna 2020.

Těší se na Vás zkušení instruktoři :)

V případě zájmu nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. 573 391 111 nebo na e-mailu ton@tesak.cz.

Termín 26. 7.-1.8.2020 (6 nocí)

Do přírody s úsměvem. Sedm dní plných zábavy a her v přírodě, ale nejen toho. Poskytujeme celodenní péči o děti se zaměřením na sport (např. sportovní hry, kopaná, (aqua) aerobic, stolní tenis, koupání). Na programu jsou hry v přírodě, večerní táboráky, diskotéka, výlety po okolí, koupání na koupališti v Bystřici pod Hostýnem, dopravní výuka a první pomoc pro táborníky. 

Dětem zábavnou formou poskytneme možnosti pohledů na problémy dnešní doby (sociální sítě, vztah k přírodě, a další). Budeme děti rozvíjet jako jednotlivce, ale zaměříme se i na práci ve skupině. Táborníci si tak pod vedením zkušených instruktorů užijí spoustu zábavy a zažijí mnoho zážitků.

Program táborového dne

7:30 budíček, rozcvička 

8:00 snídaně

8:45–11:30 dopolední aktivity

12:00 oběd, polední klid

14:00–17:45 odpolední aktivity

18:00 večeře

19:30 večerní program – tematické večery, diskotéka, hry

Děti se mohou těšit například na:

- dovednosti mladého táborníka – rozdělání ohně, morseovka a další

- první pomoc pro táborníky pod vedením lektorů Českého červeného kříže 

- táborová pošta, hádanky, šifry

- týmové hry v duchu „poznej sám sebe a své přátele“

- spousta zábavy, tvořivé odpoledne

- dopravní výuka hrou

- poznávání okolí, tematické dny

- celotáborová hra, táborák

- koupání na koupališti v Bystřici pod Hostýnem


Podmínkou nástupu na tábor je vyplnění Bezinfekčnosti a Posudku o zdravotní způsobilosti dítěte. Formuláře naleznete zde: https://www.ton-tesak.cz/tabory-2020/formulare.

Potvrzení lékaře (Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte) se odevzdává při nástupu na pobyt. Potvrzení rodičů známé též jako Bezinfekčnost se potvrzuje ráno, v den zahájení tábora. Nesmí být starší 24 hodin před nástupem a odevzdává se také při nástupu na tábor.

Vybavení areálu a ubytování

Areál se skládá z hlavní budovy a 7 chatek, které nebudou nabízeny v době táboru veřejnosti. Dále se v areálu nachází tělocvična, trampolína a posezení s ohništěm.

Děti budou ubytované v 1. poschodí hlavní budovy. Pokoje pro 2-6 osob, prostorné WC a sprchy na patře.

V přízemí je jídelna, klubovna a WC. V klubovně jsou k dispozici stolní hry, puzzle, hrací karty, knihy a časopisy. 

Rekreační areál se nachází v lese, cca 350 m od hlavní cesty. Okolí areálu je velmi dobře připraveno pro pobyt dětí.


Stravování 

Stravování 5x denně, čaj a šťáva k dispozici po celý den. Jídelníček je přizpůsoben dětskému stravování – mléčné výrobky, ovoce, zelenina. 

Pokyny

Doprava na místo pobytu je individuální. Nástup na pobyt v den zahájení – příjezd a registrace mezi 16-17 hod., odjezd v sobotu po obědě mezi 13-14 hod.


Cena 3.900 Kč

Při přihlášení více dětí z rodiny sleva 20 % na každé druhé dítě

Sleva 10 % při 100% platbě do 5 dnů od zaslání přihlášky.

Platba

Po odeslání přihlášky Vám přijde potvrzující e-mail.

Pro platnou rezervaci místa zaplaťte nejpozději do 7 dnů od zaslání přihlášky polovinu ceny tábora (1.950 Kč) předem na bankovní účet. Druhá polovina musí být zaplacena nejpozději 30 dní před zahájení tábora. Pro uplatnění slevy je potřeba zaplatit celou částku najednou nejpozději do 7 dnů od odeslání přihlášky – částka se slevou činí celkem 3.510 Kč. V případě přihlášení sourozenců činí cena za každé druhé dítě 3.120 Kč.


Bankovní účet: 8327540267/0100

K platbě je nutné uvést:

- variabilní symbol: 26070108

- zpráva pro příjemce: jméno a příjmení dítěte (např. Aleš Novák)


Tábor lze hradit také z FKSP – tento požadavek můžete připrat do poznámky v přihlášce.


Přihlášky naleznete zde: https://www.ton-tesak.cz/tabory-2020/prihlaska-na-letni-pobytovy-tabor.


Na děti se těší zkušení instruktoři 


V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. 573 391 111 nebo na e-mailu ton@tesak.cz.